O dobrovolnictví mluvíme v případě, kdy člověk věnuje dobrovolně něco, za účelem pomoci jiným, bez nároku na odměnu.  V naší organizaci jde především o pomoc při údržbě areálu, péči o zvířata,  pomoc při práci s klienty, výpomoc v administrativě či překladatelské činnosti (vše závisí na vzdělání, schopnostech a dovednostech dobrovolníků).

 

Důvody k dobrovolnictví bývají většinou morální, ale motivace každého člověka je vždy jedinečná. Podělte se s námi o svém přesvědčení k dobrovolnické práci a společně určitě vymyslíme dostatek možností k Vaší osobní realizaci.

 

V rámci dobrovolnictví nabízíme potvrzení odborné praxe (pro studenty z oborů přímo souvisejících s poskytováním našich služeb: chov zvířat, pedagogika, sociální práce, psychologie) a potvrzení pomoci v naší organizaci pro zaměstnance firem podporujících volné dny na dobrovolnictví, které jsou v dnešní době čím dál populárnější.

 

Kontaktujte nás prosím pomocí e-mailu, ve kterém nám nastíníte Vaše představy a možnosti, abychom mohli dopředu promyslet možnosti naší případné spolupráce.

 

 

TOPlist

aktualizováno: 05.12.2018 12:42:01