,,Pod vedením přírody nemůžeme nikterak pochybit.”

                                                                                                     Marcus Tullius Cicero

 

 

Na veškeré potíže se díváme z celostního pohledu a zastávám názor, že je třeba pracovat komplexně, jelikož jedině celkovou harmonizací lze dosáhnout pozitivních a hlavně dlouhotrvajících výsledků.

V rámci komplexní individuální péče o klienta často zařazujeme užívání námi ověřených přírodních prostředků. Jedná se o přípravky, jejichž pomocí lze pozitivně ovlivňovat potíže na fyzické, psychické i emocionální úrovni. Při vhodném propojení terapií a přírodních preparátů se výrazně zvýší efektivita celého rehabilitačního procesu a často tak mizí za nějaký čas samotná příčina klientových obtíží a ne jen její projev, jak je dost častým zvykem běžých terapií - dosáhnout kompenzace a odstranění potíží, nikoli toho co potíže způsobuje. A tak se za nějaký čas potíže vracejí... někdy ve stejné podobě, někdy lehce změní podobu, ale vychází se stejné příčiny. Tomu se právě snažíme zabránit.


Při harmonizaci pomocí přírodních prostředků doporučujeme mnoho firem a mnoho produktů, které se nám hodí ke konkrétnímu klientovi a jeho potížím. Nejčastěji však pracujeme s produkty společnosti Energy a Originálními Bachovými esencemi z Anglie. Tyto přípravky se báječně doplňují a naši klienti s nimi dosahují nejlepších možných výsledků, což máme potvrzeno léty praxe.

 

 

                                                                

 

     

                               

 

 

TOPlist

aktualizováno: 05.12.2018 12:42:01