Největšího efektu dosahují Bachovy esence, pokud zkušený terapeut, dle pohovoru s klientem, namixuje klientovi jeho osobní užívací lahvičku z několika esencí, které vystihují klientovi momentální emoční stavy. Esence se zaměřují na řešení vzniklých negativních pocitů, nikoli jejich prevenci.
 
Mixovací lahvička může obsahovat maximálně 6 - 7 jednotlivých esencí, tak aby byla zachována jejich maximální efektivita. K namíchání lahvičky používáme výchradně originálních Bachových květů od anglické firmy Nelsons, které jako jediné jsou vyráběny dle původních tradic a postupů Dr. Bacha. K práci s Bachovou terapií jsme vyškoleni přímo Centrem Bachovy terapie v Anglii.
 
Osobní užívací lahvička má trvanlivost 3 týdny ode dne výroby, což je optimální doba k užívání vybrané směsi esencí. Po té je třeby vyhodnotit výsledky užívání a buďto namíchat stejnou směs esencí a pokračovat v užívání další 3 týdny nebo směs pozměnit, podle momentálního stavu klienta.
 
Bachovy esence se obvykle užívají 4 x denně po 4 kapkách. Pokud cítíte potřebu užít vícekrát, užívejte dle své osobní potřeby (např. při zátěžové situaci nebo přechodném zhoršení obtíží).
 
Během užívání jsme Vám k dispozici a lze s námi konzultovat jakékoli Vaše dotazy ohledně užívání nebo projevů a změn nálad při takzvané reverzní reakci, kdy může dojít k přechodnému zhoršení obtíží.
 
Bachova terapie namá žádné kontraindikace, můžou ji užívat i těhotné a kojící ženy, děti a zvířata. Nemají žádný vliv na jakoukoli medikaci, naopak jsou jejím vhodným doplňkem.
 
Bachovu terapii připravujeme i pro Vaše zvířací miláčky!
 
 
 
Jaké jsou tedy Vaše možnosti?
 

Osobní lahvička pro naše klienty

Vzhledem tomu, že s Vámi pravidelně spolupracujeme, známe Vaše momentlní potřeby, a není tedy už třeba individuální konzultace k vytvoření Vaší osobní užívací směsi. Stačí se s námi domluvit a lahvičku Vám připravíme a předáme při terapii či naší příští konzultaci. Cena Vaší osobní směsi bachových esencí je 250,- Kč.

 

Osobní lahvička s e-mailovou nebo telefonickou konzultací

Konzultace, s následným namícháním směsi, je zpoplatněna částkou 350 Kč včetně namíchané lahvičky, kterou si můžete vyzvednout osobně nebo Vám ji zašleme poštou za příplatek 100,- Kč.

 

Namíchání stejné směsi

Pokud byla terapie vyhodnocena kladně, ale máte ještě pocit, že chcete v terapii současnou směsí pokračovat, namícháme Vám stejnou osobní směs za cenu 250,- Kč a Vy si ji můžete vyzvednout osobně nebo Vám ji zašleme poštou za příplatek 100,- Kč.

 

Bachovy esence pro zvířata - individuální směs

Konzultace e-mail nebo tel. + lahvička:              30 ml = 300,- Kč    50 ml = 400,- Kč

Namíchání stejné směsi:                                    30 ml = 200,- Kč    50 ml = 300,- Kč

Velikost lahvičky je závislá na druhu zvířete, nevydrží déle - trvanlivost je 3 týdny, jde o větší spotřebu např. u koní či většího počtu stejně zatížených zvířat.

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist

aktualizováno: 05.12.2018 12:42:01