ZÁKLADNÍ KURZ CANISTERAPIE + PŘEZKOUŠENÍ TÝMŮ

 

 

Kdy:                    6. - 8. 9. 2019

Kde:                    Kralupy nad Vltavou, Přemyslova 521/84

Přihlášky do:       31. 7. 2019

 

Úvod do teorie a praxe canisterapie + přezkoušení canisterapeutických týmů.

První den proběhne standardně bez psů a bude zaměřen na teorii a praxi s klienty. Nejdříve je nutné zvládnout sebe ve spojení s kleintem, následně klienta a pak do tohohle procesu můžeme vpustit psa. Spojení já, můj pes a klient je pro hodně canisterapeutů zcela nová zkušenost a psí parťák je u toho spíše ruší a ve výsledku je z toho jenom "zmatek" místo řízené činnosti s terapeutickým efektem.

Následující dva dny již budeme s klienty pracovat všichni, tedy už i vaši psi - zaměříme se na základní teorii týkající se canisterapie a práce s klienty, ukážeme si možné metody práce a nápady na konkrétní činnosti s klienty a všechno si následně vyzkoušíme v praxi.

Nedělní odpoledne bude věnováno přezkoušení nových týmů a týmů již aktivně působících (pro aktivní týmy již není povinné absolvování kurzu a mohou přijet pouze ke zkouškám).

Maximální počet účastníků je 6 - nehledíme na kvantitu, ale na kvalitu našich týmů. Kurzy jsou zaměřeny na praxi a zajištění individuálního přístupu, což ve větším počtu účastníků není možné zajistit. Událost je přednostně určena pro ty, kteří jsou s námi již v kontaktu a o akci projevili zájem. Pokud nebude kapacita naplněna, doplníme novými zájemci.

Pro aktivní týmy je možná účast pouze na zkouškách, bez povinnosti absolvování kurzu. Pro nové týmy je možná účast na zkouškách pouze v případě absolvování kurzu. V případě účasti zájemce se psem, jehož věk nesplňuje kritéria k připuštění ke zkoušce týmu, je možná účast na kurzu se složením zkoušky, jakožto tým v přípravě – uvedeno na certifikátu. Certifikát opravňuje tým k provozování canisterapeutických aktivit za účelem výcviku a nástavbové socializace psa a získávání praxe týmu - s přesně definovanými podmínkami. Plnohodnotná certifikační zkouška týmu pak bude umožněna v příštím roce, bez povinnosti opakování kurzu.

Cena: 2 800,- Kč (10 hodin teorie, 10 hodin supervizované praxe, přezkoušení týmu)

Cena zkoušky pro aktivní týmy (bez účasti na workshopu): 500,- Kč

Lektoři, supervizoři, zkoušející: Mgr. Barbora Janoudová (speciální pedagog), Mgr. Lucie Kovářová (psycholog a psychoterapeut, specialista na psychologii a chování psů), Mgr. Karolína Ranglová (speciální pedagog a psychoterapeut), Martin Janoud (rehabilitační pracovník)

S sebou si přineste:

  • přezůvky, pohodlné oblečení, psací potřeby
  • očkovací průkaz psa
  • obojek a vodítko
  • deku pro psa, popřípadě kennelku je-li na ni pes zvyklý
  • ručník pro psa pro případ nepřízně počasí
  • oblíbené hračky psa
  • misku na vodu
  • dostatek pamlsků pro psa
  • vybavení, které chcete používat na canisterapii - pokud máte

 

Jakékoli další dotazy zodpovím telefonicky na čísle 606 184 815 (pokud telefon neberu, pracuji s klientem nebo mě plně zaměstnává dítě – nebojte se mě uhánět a volat víckrát nebo pošlete SMS, ozvu se) nebo přes e-mail sedlarova@duhovacesta.cz .

Závaznou přihlášku na kurz prosím vyplňte níže. Platební údaje Vám budou zaslány e-mailem, faktura bude fyzicky předána první den kurzu.

 

Program ke stažení ZDE

Zkušební řád ke stažení ZDE

Řád na ochranu zvířat při veřejném vystoupení ZDE

Obchodní podmínkyke stažení ZDE

 


Závazná přihláška na základní kurz canisterapie + přezkoušení


Mám zájem o *
 
 
Jméno a příjmení *
Datum narození psovoda *
Adresa trvalého bydliště (včetně PSČ) *
Telefon *
E-mail *
Jméno psa *
Plemeno *
Pohlaví *
 
 
Datum narození psa *
Číslo čipu psa *

tuto část vyplňují pouze Ti, kteří se přihlašují na celý kurz - nevyplňují aktivní týmy, které se přihlašují jen na přezkoušení

Proč se chcete věnovat canisterapii?
Jaké jsou Vaše dosavadní zkušenosti s canisterapií
Jaké je Vaše dosavadní vzdělání v oblasti práce s klientem?
Jaké máte od kurzu očekávání?
Proč si myslíte, že se Vy a Váš pes hodíte pro působení v oblasti canisterapie?
Opište číslo
TOPlist

aktualizováno: 10.01.2020 10:12:40