Rehabilitační plavání je určeno přednostně pro naše klienty komplexní péče, ale v případě volných kapacit nabízíme tuto službu i pro další zájemce z řad dětí se speciálními potřebami. Plavání je koncipováno jako rehabilitační aktivita pro děti s rodiči, což znamená, že po celou dobu plavání je rodič ve vodě s dítětem a řídí se dle pokynů rehabilitačního pracovníka. Maximální počet dětí v jedné hodině jsou 4, jedině tak lze dodržet individuální přístup a opravdu terapeuticky pracovat. První plavání je možno absolvovat ve zkrácené formě - 30 minut.

 

Rehabilitační plavání probíhá pod vedením Martina Janouda každý čtvrtek od 16.30 do 17.30 hod v Centru volného času v Měšicích, kde máme k těmto účelům pronajatý bazén o velikosti 4 x 5 m a hloubkou 1,2 m.

 

Cena rehabilitačního plavání je 350,- Kč / 60 minut. V případě adaptační hodiny pak 200,- Kč / 30 minut. Platba se provádí na začátku každého měsíce v hotovosti. Omluva je akceptována 1x v měsíci z důvodu nemoci.

V případě zájmu nás kontaktujte a my Vám sdělíme aktuální stav volných míst. Po tom co Vám potvrdíme volné kapacity si vytiskněte a vyplňte přihlášku a přineste ji na první hodinu.

 

Přihláška ke stažení ZDE

 

Do bazénu si s sebou si přineste:

  • plavky
  • ručníky
  • mýdlo
  • případně koupací čepici a plavecké brýle, pokud je na to dítě zvyklé

 

 

TOPlist

aktualizováno: 24.03.2019 21:33:33