DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

2020

 

Děkujeme firmě ZDRUŽENÍ RU s.r.o. za finanční dar, který nám pokryje náklady na nákup krmiva, vitamínů a repelentů pro naše hiporehabilitační koně na dobu dvou měsíců. Moc si vaší pomoci vážíme!

  

2018

 

Děkujeme firmě WebSnadno.cz za opakované sponzorské poskytnutí placené verze webových stránek na 24 měsíců. Za uspořené finance tak můžeme dětem koupit nové pomůcky na terapii.

 

 

  

2016

 

děkujeme všem soukromým dárcům, kteří v posledních měsících podporují naší činnost, moc si vaší podpory vážíme. díky vám můžeme poskytovat naše služby s větším počtem speciálních pomůcek.

 děkujeme firmě WebSnadno.cz za opakované sponzorské poskytnutí placené verze webových stránek na 24 měsíců. za uspořené finance tak můžeme dětem koupit nové pomůcky na terapii.

 

 

  

2014

Mnohokrát děkujeme firmě EDUCA - Institut celoživotního vzdělávání s.r.o. za poskytnutí cenově zvýhodněných kurzů pro náš tým zajišťující odborné služby v zooterapii. 

 

 


 

Mnohokrát děkujeme firmě WebSnadno.cz za sponzorské poskytnutí placené verze webových stránek na 24 měsíců. Dala nám tak krásný předvánoční dárek a spoustu prostoru pro kreativní činnost při inovaci našeho webu.

 

aktualizováno: 02.08.2020 22:55:58